PARIMATCH І МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ДЛЯ РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УКРАЇНІ

Компанія Парі Матч вже більше трьох років активно працює у таких напрямах, як освіта, спорт і соціалізація. Беттингова контора всебічно підтримує навчальні заклади України та вчителів фізичної культури, створюючи для дітей найкращі умови для занять спортом як на уроках, так і поза ними. Міжнародна компанія Паріматч піклується про дітей, розкриваючи їхній потенціал через спорт.

У своїй діяльності Паріматч приділяє особливу увагу освітнім продуктам, які допомагають учителям, освітнім управлінцям, батькам і опікунам освоїти необхідні інструменти, що роблять заняття фізичною культурою корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними для дітей. Завдяки курсам і вебінарам вчителі розвивають свої навички, що робить уроки ще більш захоплюючими, а зміст більш різноманітним.

  • Цей підхід дозволяє залучити ще більше дітей до фізичної та рухової активності.

Співпраця з Міністерством освіти і науки України значно розширить кількість навчальних програм та інших активностей для педагогів, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, спрямованих на підвищення мотивації та впровадження нових методик навчання. Це партнерство відкриває нові горизонти для вдосконалення освітнього процесу та підтримки учнів на шляху до гармонійного розвитку.

Таким чином, підписання Меморандуму про співпрацю між Parimatch і Міністерством освіти і науки України є важливим кроком у напрямку розвитку освіти і спорту в нашій країні. Завдяки спільним зусиллям, ми зможемо створити ще більше можливостей для дітей, допомагаючи їм розвивати свої таланти та досягати нових вершин.

Самостійна робота «Дієприкметник»

  1. У якому рядку не з усіма дієприкметниками слід писати окремо?

А   не/доспані ночі; книга не/прочитана; не/вишита сорочка;

Б   не/заплановані заходи; не/спіймана риба; не/виголошена сьогодні промова;

В   не/заплановані заздалегідь заходи; справа не/закінчена; квіти не/политі;

Г   не/допечена булка; не/почута пісня; не/зміряні глибини.       Прочитать остальную часть записи »

НЕ З ДІЄПРИКМЕТНИКАМИ. 7 клас

Мета:

– навчальна: ознайомити семикласників з правилами написання частки не з дієприкметниками; поглибити знання школярів про способи творення дієприкметників;

– розвивальна: формувати загальнопізнавальні вміння правильно писати дієприкметник з вивченою орфограмою;

– виховна: за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати в семикласників почуття поваги до природи рідного краю.

Перебіг уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Прийомом «До успіху».   Прочитать остальную часть записи »

І знову про наголос…

зАвидки
зАлоза
заслАння
зАщіпка
зірвИголова
зубОжіння
зубОжіти                Прочитать остальную часть записи »

6 клас Контрольна робота. Іменник

Варіант №1
Завдання 1-3 мають по чотири варіанти відповідей, із яких лише ОДИН правильний.
1. У якому реченні іменник з не пишеться разом?
А. Закон – не\огонь, водою не заллєш.
Б. Не/правдою світ пройдеш, а назад не вернешся.
В. Брехати – не\ціпом махати.
Г. Слово не\стріла, а глибоко ранить.
2. Подовження буде відбуватися у всіх словах рядка в орудному відмінку.

Прочитать остальную часть записи »

Уникаймо помилок!

Пам’ятається – пригадується
Впасти смертю хоробрих- полягти як герой
Перелік далеко не закінчений- перелік аж ніяк не закінчується
Першим ділом треба ухвалити- насамперед треба ухвалити
Під кінець дня – наприкінці дня
Під рукою мав усе необхідне – напохваті мав усе потрібне
Під стать- до пари                  Прочитать остальную часть записи »

Інноваційний урок

Інноваційний урок — одна з сучасних форм організації уроку. Такі уроки проходять в незвичних, нетрадиційних умовах, не  вкладаються у рамки виробленіі  та сформовані дидактикою.

Найпоширеніші серед них — урок-прес-конференція, урок-аукціон, урок-ділова гра, урок-ролева гра, урок громадського огляду знань, урок – «суд», урок комунікативної спрямованості, урок-занурення, урок-діалог, урок-диспут, урок типу КВК, урок-змагання, урок-консультація, комп’ютерний урок, урок-консиліум, уроки з груповими формами роботи, урок-твір, урок-винахід, урок-формула, урок-залік, урок пошуку істини, урок, який ведуть учні, урок взаємного навчання учнів, урок-репортаж, урок-свято, урок-телепрограма, урок-портрет, урок творчості, урок-творчий звіт, театралізований урок, урок-сумнів, урок-конкурс, урок-подорож, урок-фантазія, урок-концерт, урок-екскурсія, інтегральний урок, ігри, урок-захист проектних робіт, урок-комп’ютерна презентація тощо.  Прочитать остальную часть записи »

ЩО ТАКЕ УСПІХ І НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

ФРАГМЕНТ ІЗ МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА «СТВОРЕННЯ СИТУАЦІЇ УСПІХУ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЯК ВАЖЛИВА УМОВА ФОРМУВАННЯ ВСЕБІЧНО РОЗВИНЕНОЇ ОСОБИСТОСТІ УЧНЯ»  (Автор: Бакуменко О.В., 2019 рік)

Виховання — це складний і багатогранний процес формування людини в умовах створення оптимальних можливостей для фізичного, психічного, соціального і культурно-духовного розвитку. Найвища мета виховання — всебічний гармонійний розвиток вільної, самодостатньої особистості.

Завдання школи – навчити жити. Ми повинні виховувати людину, здатну створити своє власне життя, набути протягом навчання якісних характеристик: упевненість в собі, відчуття повноцінності, старанність, працелюбність, самостійність, дисциплінованість, мотивація досягнення успіху, повинен уміти слухати і чути, критично мислити і мати почуття самоконтролю.   Прочитать остальную часть записи »

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНА БЛИСКАВКА? Бесіда

Мета:   Розвивати  у дітей уміння захистити себе від  блискавки.  Виховувати у учнів почуття відповідальності за своє життя.

                      Учитель: ЧИ  НЕБЕЗПЕЧНА  БЛИСКАВКА?

Дуже небезпечна! Сила струму в її каналі може сяга­ти сотень тисяч ампер. І най­страшніша так звана «напруга дотику». Скажімо, коли люди­на стоїть, прихилившись до дерева, в яке влучає блискав­ка. Якщо крізь організм про­йшло 100 мікроампер, можли­ва смерть. І зовсім неминуча вона, якщо людина знервова­на, чи спітніла, чи напідпитку. Є ще й так звана «крокова на­пруга».   Навіть   перебуваючи за 100 метрів од місця удару блискавки, людина може бути вражена струмом, якщо ноги її розведені, — наприклад, при ходьбі. Якщо ж зведені — ри­зик менший.   Прочитать остальную часть записи »

Якщо мобілка приросла до вуха… (Школяр та мобільний телефон)

Виховна година

Мета:

Формувати  поняття шкідливості мобільних.  Розвивати  у дітей уміння робити правильні висновки щодо користування телефоном та уміння захистити себе і телефон.  Виховувати у учнів почуття відповідальності за своє здоров’я.

Учитель:

За підрахунками фахівців, усього в світі майже мільярд людей користуються мобільними телефонами. Чверть з них – твої однолітки.(( Уже чверть населення Землі користуються мобільним зв’язком.))(на 1 квітня 2006 року-33,1 млн абонентів в Україні.). Тому питання чи справді мобілки шкідливі стає дедалі актуальнішим.

Щодо шкідливості мобілок існують різні версіі, між науковцями досі немає згоди. Але якщо вже телефон приріс до вуха, то про що ми повинні пам’ятати…   Прочитать остальную часть записи »

Контрольна робота №2. 10 клас

Поняття норми в сучасній українській літературній мові. Практична риторика

  1. Суть поняття «риторика» пояснюють усі визначення, окрім:

А наука побудови й оприлюднення досконалого виступу

Б наука про ораторське мистецтво

В наука, що вивчає мову в усій складності її прояву

Г наука про способи переконання та впливу на аудиторію     Прочитать остальную часть записи »

Читання мовчки художнього тексту розповідного характеру з елементами опису приміщення 6 клас

У Катерини Білокур

Оселю Катерини Білокур я розшукував недовго. Запитав у босоногих дівчаток, які гралися на стежці. У відповідь на моє запитання вказівні пальчики ткнули повітря в напрямі, де білів причілок звичайної української хати.

Я підійшов до хати, зупинився. Відчинила хвіртку, вийшла жінка в темній терновій хустці, заговорила м’яким голосом, гостинно запросила увійти.    Прочитать остальную часть записи »

Контрольна тестова робота Дієслово

  7 клас

  1. Позначити рядок, у якому не всі слова належать до форм дієслова.

А Працював би, купують, заспіваймо.   Б Будемо говорити, обступаючи.

В Розуміючи, надісланий, ховаючи.       Г Учити, навчивши, учіння.

  1. Позначити рядок, у якому всі дієслова є інфінітивами.

А Охопити, побачити, ішов.                   Б Говорити, спати, сміятися.          Прочитать остальную часть записи »

Рубрики
2020-2021 н.р. 2021-2022 н.р. «Я- класний керівник». Інклюзивне навчання Інтерактивні вправи Без рубрики Говоримо українською... Готуємось до ЗНО Граматичні казки Дистанційне навчання Електронні книги для вчителів Карантин Корисні відео. Краєзнавство Сумщини Література 5 клас Література 6 клас Література 7 клас Література 8 клас Література 9 клас Література 10 клас Література 11 клас Методична скринька Моє натхнення. Мої анімовані презентації (Відеоскрайбінг) Міжнародний конкурс імені П. Яцика НУШ На допомогу вчителю. Народознавство Олімпіада з української мови та літератури 7 клас Олімпіада з української мови та літератури 8 клас Поради батькам. Підсумкові контрольні роботи 5 клас Різне Скарби фразеології Скарбничка народної мудрості. Творчі завдання Українська література Українська мова Українська мова 5 клас Українська мова 6 клас Українська мова 7 клас Українська мова 8 клас Українська мова 9 клас Українська мова 10 клас Українська мова 11 клас