КОНТРОЛЬНА ТЕСТОВА РОБОТА 9 клас
П.Куліш. М.Вовчок. З літератури ХХ століття.
- Укажіть, до складу якого громадсько-політичного об’єднання входили Т. Шевченко і П. Куліш.
А Києво-Могилянської академії; Б товариства любителів рідного слова;
В Петербурзької академії мистецтв; Г Кирило-Мефодіївського братства.
- «Кулішівка» — це:
Розвиток мовлення. 8 клас. Особливості будови опису місцевості.
Усний вибірковий переказ розповідного тексту з елементами опису місцевості
Мета: пояснити особливості будови опису місцевості, зокрема структуру речень такого опису; формувати вміння визначати описи місцевості в текстах та аналізувати їх; на основі здобутих текстологічних знань формувати в учнів відповідні текстотворчі вміння, зокрема вміння виділити в переказуваному тексті опис місцевості й усно переказати його за складеним планом; удосконалювати культуру писемного мовлення; розвивати увагу, спостережливість, сприяти збагаченню й уточненню словникового запасу школярів.
Хід уроку
І. Підготовка до сприймання нового матеріалу. Прочитать остальную часть записи »
КОМА МІЖ ОДНОРІДНИМИ ЧЛЕНАМИ РЕЧЕННЯ. Урок у 8 класі
Мета: визначити з учнями основні випадки вживання коми в реченнях з однорідними членами, сформувати загальнопізнавальні вміння правильно ставити коми між однорідними членами речення, підпорядковуючи їх пунктуаційним правилам; удосконалити навички інтонування речень з однорідними членами; розвивати творчі вміння складати речення з однорідними членами та використовувати їх в усному та писемному мовленні; за допомогою мовленнєвокомунікативного дидактичного матеріалу виховувати вміння бачити красиве із прочитаного в літературних джерелах.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
ІІ. Повідомлення теми, мети й завдань уроку
ІІІ. Формування практичних умінь і навичок шляхом виконання системи завдань і вправ
Спостереження над мовним матеріалом Прочитать остальную часть записи »
Розвиток мовлення Написання листа. 7 клас література
Робота над темою уроку
- Підготовка до написання листа
Вимоги до написання листа: Прочитать остальную часть записи »
Самоосвітня діяльність – важлива складова підвищення професійної майстерності вчителя
Реформування системи національної освіти вимагає всебічної уваги до кожної з її складових частин. Певною мірою це стосується підвищення педагогічної майстерності вчителів шляхом організації самоосвіти педагогів, яка являє собою органічну складову безперервної педагогічної освіти. Її специфіка полягає в тому, що в процесі самоосвіти суб’єкт і об’єкт освіти виступають в одній особі. Самоосвіта педагогів є безперервним, особливим чином організований процес розвитку та збагачення сукупної культури педагога на основі сформованих в нього освітніх потреб. Цей факт зумовлює особливе місце самоосвіти в системі післядипломної освіти педагогів.
По-перше, самоосвіта є основою безперервності освіти, вона об’єднує вищу освіту й післядипломну, підвищення кваліфікації в курсовий та міжкурсовий періоди. По-друге, саме з самоосвіти починається післядипломна освіта педагогів. По-третє, самоосвіта настільки тісно пов’язана з усіма без винятку підсистемами післядипломної освіти педагогів Прочитать остальную часть записи »
Аналіз роботи МО класних керівників Яструбинського НВК за 2015 – 2016 н.р
У 2015-2016 н.р. члени МО класних керівників працювали над реалізацією виховної проблеми школи по формуванню свідомого громадянина– патріота, згуртуванню дітей у дружню шкільну родину, у класний колектив.
Уся робота була спрямована на виховання компетентної, гармонійно розвиненої, творчої, відповідальної особистості, пристосованої до життя в сучасних умовах.
Робота методичного об’єднання класних керівників спрямована на формування умінь вчителів плідно працювати з учнями, враховуючи інтереси й запити самих школярів, індивідуальний підхід у виховній роботі, охоплює питання планування, організації та аналізу ефективності виховного процесу, різноманітних засобів навчання.
На засіданнях МО класних керівників особлива увага приділялась створенню виховного простору розвитку особистості, активізації громадянської позиції школярів, патрыотичному вихованню, застосуванню інноваційних педагогічних технологій у вихованні та навчанні учнів. Прочитать остальную часть записи »
ВГ «Роки людині до лиця» до Міжнародного дня людей похилого віку
Мета: Виховувати повагу до людей похилого віку, любов і шану до бабусь і дідусів, увагу до одиноких, самотніх жителів, почуття доброти та милосердя.
Хід заходу
Кажуть, юність живе лиш майбутнім,
Кажуть, зрілість цінує лиш мить.
Тільки старість живе незабутнім,
Тим, чого не вернуть, не спинить. Прочитать остальную часть записи »
Робота класного керівника
Щоденно:
- з’ясування причин відсутності учнів на заняттях, фіксація пропусків у класному журналі;
- бесіди з учнями, що запізнюються на уроки;
- організація чергування у класі;
- індивідуальна робота з учнями;
- контроль зовнішнього вигляду учнів;
- організація харчування.
Щотижня: Прочитать остальную часть записи »
Молодь і протиправна поведінка
Шановні батьки!
Підставою для законного залучення особи до відповідальності є необхідність вважати її суб’єктом виду правопорушень. Однією з вимог вважається досягнення суб’єктом правопорушення певного віку.
Отже, тема нашої розмови — «Молодь і протиправна поведінка».
Сьогодні ми поговоримо про різні види протиправної поведінки, а також про окремі види юридичної відповідальність неповнолітніх. В правовій термінології існує поняття «правова та протиправна поведінка».Багатозначність поняття «поведінка» в суспільних науках значною мірою позначилася на його тлумаченні у правознавстві. Між іншим, правова наука і практика правового регулювання відносять до поведінки тільки ту людську активність, яка характеризується певними соціальними і юридичними ознаками. Розглянемо особливості правової поведінки. Прочитать остальную часть записи »
БЕСІДА НА ТЕМУ: «ГІГІЄНІЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ»
МЕТА: виховувати в учнів інтерес до чистоти і акуратності,зовнішнього вигляду;допомогти усвідомити учням,що чистота — запорука здоров’ю.
Всі ми добре розуміємо,що гігієнічне навчання і виховання не може здійснюватися лише в школі. Воно здійснюється з використанням комплексу шляхів,методів і засобів впливу одночасно через сім’ю,школу,медичні та соціальні установи, установи культури.
Сказавши простіше,це означає — що лише при взаєморозумінні вчителя,учня,батьків,можливо досягти певного результату. І лише певними зусиллями цей ланцюжок допоможе дитині здобути не лише гігієнічне виховання. Прочитать остальную часть записи »
Виховний захід на тему: «МОЇ ЗДІБНОСТІ. ЯК ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ?» (засідання круглого столу)
Мета: формувати й розвивати в учнів позитивну «Я-концепцію»,і здатність до реальної оцінки своїх можливостей, самооцінки, до оцінки інших; допомагати учням усвідомити свої здібності, прагнути досягти своєї мети, визначити своє місце в суспільстві, проектувати своє майбутнє; допомагати учням зорієнтуватися в обсязі інформації, підготувати учнів до свідомого вибору професії.
Епіграфи:
Якщо ви вдало оберете роботу і вкладете в неї всю свою душу, то щастя саме віднайде вас. К. Ушинський Прочитать остальную часть записи »
Сценарій до Дня захисника України
14 жовтня
(відео Катерина Бужинська «Солдат України)
СЛАЙД 1
Ведучий1 : Доброго дня шановні вчителі, учні та всі присутні в цій залі.
Сьогодні ми зібралися, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято –День захисника України, привітати чоловіків, які захищають спокій наших домівок, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Зі святом вас , чоловіки! Прочитать остальную часть записи »